Thomas Stieltjes Institute for Mathematics

Deelnemerslijst Onderwijsweek Riemannoppervlakken

Dit is de lijst van deelnemers die zich aangemeld hadden per: .

Bas van Atteveldt 6ejaars, UU S.J.vanAtteveldt@phys.uu.nl
Johan Bosman 5ejaars, UU jgbosman@math.uu.nl
Tim Bouma 1ejaars aio, UvA timbouma@wins.uva.nl[?]
Reinier Broker 3ejaars, VU reinier@cs.vu.nl
Gaston Brouwer 6ejaars, TUD s133572@elektron.its.tudelft.nl
Rachel Brouwer 5ejaars, UvA rabrouwr@wins.uva.nl [ma/wo/vr]
Thijs Brouwer 4ejaars, UvA tbrouwer@netscape.net
Fokko van de Bult 2ejaars, UvA fjvdbult@wins.uva.nl
Gerben Dirksen 4ejaars, UL dirksen@phys.leidenuniv.nl
Murat Duran 4ejaars, UvA mduran@wins.uva.nl
Richard Groenewegen 1ejaars aio, UL groen@math.leidenuniv.nl
Daniel Grunberg 1ejaars aio, UvA grunberg@wins.uva.nl
Dion Gijswijt 4ejaars, UvA gijswijt@wins.uva.nl
Alex Heinis 3ejaars aio, UL heinis@math.leidenuniv.nl
Guido van den Heuvel 3ejaars aio, UL heuvel@math.leidenuniv.nl
Norbert van Haaften 4ejaars, VU norbert@cs.vu.nl
Joris van Hoboken 4ejaars, UvA jhoboken@wins.uva.nl
Stephan Kramer 5ejaars, UU S.C.Kramer@phys.uu.nl
Dinard van der Laan 1ejaars aio, UL dvdlaan@math.leidenuniv.nl
Steve Liem 2ejaars, UvA srliem@wins.uva.nl
Ronald van Luijk 5ejaars, UU rmluijk@math.uu.nl
Anders Munch exchange student amunch@imada.sdu.dk
Misja Nuyens 1ejaars aio, UvA mnuyens@wins.uva.nl
Federica Pasquotto 1ejaars aio, UL pasquott@math.leidenuniv.nl
Thijs Poos 4ejaars, UvA tcjpoos@wins.uva.nl
Sierk Rosema 4ejaars, UU S.Rosema@students.math.uu.nl [ma/di]
Hans Roskam 4ejaars aio, UL roskam@math.leidenuniv.nl
Maarten Solleveld 3ejaars, UvA mslveld@wins.uva.nl
Koos van Winden 4ejaars, UL winden@phys.leidenuniv.nl
Christiaan van de Woestijne 1ejaars aio, UL cvdwoest@math.leidenuniv.nl

Terug naar de pagina over de Stieltjesweek Riemannoppervlakken.

Maintained by Peter Stevenhagen (psh@math.leidenuniv.nl)